Firma PPHU PODKOWA Gurazdowski Eugeniusz działa nieprzerwanie od 2002 r.


Od 15 lat dokładamy wszelkich starań w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku jako producenta dodatków dla przemysłu spożywczego.Początki firmy


są związane z produkcją mąki pszennej oraz żytniej. W chwili obecnej specjalizujemy się w produkcji mąki żytniej oraz orkiszowej. Jesteśmy w stanie zaoferować mąki oraz mieszanki mąk w zależności od zapotrzebowania ze strony klienta.


Kontynuując naszą działalność

w roku 2010 rozpoczęliśmy usługowe mielenie przypraw. Mielimy pieprz, sól (na pył), kmin, kolendrę, etc. Konsekwencją usług związanych z mieleniem jest wdrożenie usługi mieszania przypraw. Mieszanki wykonujemy zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta.

W 2017 r. rozpoczęliśmy produkcję dodatków do przemysłu spożywczego w postaci aromatyzowanego/barwionego pyłu solnego stosowanego do popcornu. Jednocześnie zajęliśmy się wytwarzaniem cukru smakowego i/lub barwionego. Jesteśmy w stanie dostarczyć pył/cukier w conajmniej kilkunastu dostępnych smakach oraz kolorach.

Kontynuując swoją misję poprzez oferowanie szerokiej gamy produktów i usług, nieustannie pracujemy nad doskonaleniem swoich produktów i dopasowaniem ich do zmieniających się potrzeb klientów. 


Zapraszamy serdecznie do oferty i kontaktu